Sockerskrin silver
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOCKERSKRIN, silver, rokokostil, rik dekor samt blommor och bladverk, senska kontrollstämplar, höjd ca 10 cm, vikt ca 429 g
Ingår i temaauktionen Selected silver
Bruks- och åldersrelaterat slitage
879456
2021-03-12