Carl Brandt

Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Landskap, signerad och daterad C. Brandt 1910, olja på duk, ca 48x65 cm

Krackelering

879459

2021-02-20