Kaj Sandell oljemålning

Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

150 EUR

KAJ SANDELL (född 1937) höstskog, signerad samt daterad -76, olja på duk, 92x110 cm

879464

2021-02-22