Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, Yoruba, skuren i ben från tamboskap, höjd ca 21,5 cm

Slitage, sprickor

879465

2021-02-24