Bengt Pettersson oljemålningar samt litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT PETTERSSON (1929-2004): 3+1 st, "Grammofontimmen", "Skridsskois", daterad 97, "Godiskiosken", daterad 99, "Julkärven" samt "Godiskiosken", daterad 92, signerade, 3 st. olja duk, uppfodrad på papp, samt 1 litografi, ca 33x25, 20x14 samt 17x13 cm

Ej examinerad ur ram

879471

2021-02-23