Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

6 000 SEK

2 000 SEK

SEKTRETÄR, 1940/50-tal, mahogny, höjd 102, 80x39 cm, nyckel finns

Fanérskador, en nyckelbössning saknas, bruksslitage

879478

2021-02-19