Praktfat Kina

Praktfat Kina
Praktfat Kina
Praktfat Kina
Praktfat Kina
Praktfat Kina
Praktfat Kina
Praktfat Kina
Praktfat Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRAKTFAT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille vertefärger med dekor av grönskande landskap med fåglar och djur, diameter 63 cm.

Lättare bruksslitage.

879505

2021-02-27