Fat samt vas Kina

Fat samt vas Kina
Fat samt vas Kina
Fat samt vas Kina
Fat samt vas Kina
Fat samt vas Kina
Fat samt vas Kina
Fat samt vas Kina
Fat samt vas Kina
Fat samt vas Kina
Fat samt vas Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT samt VAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom kantondekor av palatsscener, vasen med fyra karaktärsmärke i botten, fatets längd 36 cm, vasens höjd 36 cm.

Lättare bruksslitage.

879517

2021-03-02