Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
800 SEK
FAT samt VAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom kantondekor av palatsscener, vasen med fyra karaktärsmärke i botten, fatets längd 36 cm, vasens höjd 36 cm.
Lättare bruksslitage.
879517
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här