Serveringsbricka

Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SERVERINGSBRICKA, 1900-talets början, svart och guldbemålad plå, motiv av Vreta kyrka Östergötland, ca 71x58 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

879524

2021-02-23