Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SERVERINGSBRICKA, 1900-talets början, svart och guldbemålad plå, motiv av Vreta kyrka Östergötland, ca 71x58 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
879524
2021-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner