Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE, Rörstrand, 1950/60-tal, unik vas, modellnr CH229, glaserat stengods, höjd 43 cm
Enstaka färgrepor
879525
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här