Carl-Harry Stålhane Rörstrand - unik vas

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, Rörstrand, 1950/60-tal, unik vas, modellnr CH229, glaserat stengods, höjd 43 cm

Enstaka färgrepor

879525

2021-02-26