Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Metaren", signerad Mårten A, 457/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm
879527
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här