Mårten Andersson

Mårten Andersson
Mårten Andersson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Metaren", signerad Mårten A, 457/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm

879527

2021-02-23