Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, samt E A, XXI/XXXVI, litografi, bladmått ca 45x60 cm

879536

2021-02-24