Fåtölj Åre Göperts möbler
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, "Åre", 1940-tal, Göperts möbler Jönköping, stomme av furu, lösa rygg- och sittplymåer, sitthöjd ca 40, rygghöjd 79 cm
Åldersrelaterat slitage, ställvis fläckar, sittdyna med skador på framkant
879539
2021-02-24