Fåtölj Åre Göperts möbler

Fåtölj Åre Göperts möbler
Fåtölj Åre Göperts möbler
Fåtölj Åre Göperts möbler
Fåtölj Åre Göperts möbler
Fåtölj Åre Göperts möbler
Fåtölj Åre Göperts möbler
Fåtölj Åre Göperts möbler
Fåtölj Åre Göperts möbler

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, "Åre", 1940-tal, Göperts möbler Jönköping, stomme av furu, lösa rygg- och sittplymåer, sitthöjd ca 40, rygghöjd 79 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis fläckar, sittdyna med skador på framkant

879539

2021-02-24