Gungstol Göperts möbler

Gungstol Göperts möbler
Gungstol Göperts möbler
Gungstol Göperts möbler
Gungstol Göperts möbler
Gungstol Göperts möbler
Gungstol Göperts möbler
Gungstol Göperts möbler
Gungstol Göperts möbler
Gungstol Göperts möbler
Gungstol Göperts möbler

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNGSTOL, "Åre", 1940-tal, Göperts möbler Jönköping, stomme av furu, lösa rygg- och sittplymåer, sitthöjd ca 40, rygghöjd 79 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis fläckar, sittdyna med skador på framkant

879541

2021-02-24