Kortsvärd

Kortsvärd
Kortsvärd
Kortsvärd
Kortsvärd
Kortsvärd
Kortsvärd
Kortsvärd
Kortsvärd
Kortsvärd
Kortsvärd

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORTSVÄRD, Kina, 1900-talets första del, signerad, balja i brun lack, dekor av drake, metallbeslag, längd 42,5 cm

Bruksslitage

879571

2021-02-19