Tapio Wirkkla vas

Tapio Wirkkla vas
Tapio Wirkkla vas
Tapio Wirkkla vas
Tapio Wirkkla vas
Tapio Wirkkla vas
Tapio Wirkkla vas

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

TAPIO WIRKKALA. VAS, signeerad Tapio Wirkkala Iittala, 1940-talets slut, räfflat klart glas, höjd 13 cm

Lätt slitage

879599

2021-02-21