Väska Portmonnä silver 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄSKA, PORTMONNÄ, silver, 1900-talets första hälft, ringflätad väska, tyska stämplar, totalvikt ca 242,8 g

879613

2021-02-28