Karmstol Kina

Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina
Karmstol Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, Kina, 1900-talets första hälft, rikt skuren dekor med drakar, sitthöjd ca

Ålder samt bruksrelaterad slitage

879620

2021-02-20