Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, porträtt, 1800-tal, olja på duk, största mått ca 57x43 cm

Omfattande skador, lagningar och retuscher på den ena, krackelyr

879651

2021-02-24