Sidobord Oscar & Clothilde

Sidobord Oscar & Clothilde
Sidobord Oscar & Clothilde
Sidobord Oscar & Clothilde
Sidobord Oscar & Clothilde
Sidobord Oscar & Clothilde
Sidobord Oscar & Clothilde
Sidobord Oscar & Clothilde
Sidobord Oscar & Clothilde

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, samtida, Oscar & Clothilde, lackerad metall, stomme i förgylld aluminium, höjd ca 66, diameter 48 cm

Smärre bruksslitage

879652

2021-02-20