Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FUTURA MÖBLER, Tibro, 1 par fåtöljer, 1950/60-tal, teakstomme med sits och rygg klädd i svart läder, sitthöjd ca 43 cm.
Bruksslitage och några märken i benställningen,
879656
2021-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här