Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FUTURA MÖBLER, Tibro, 1 par fåtöljer, 1950/60-tal, teakstomme med sits och rygg klädd i svart läder, sitthöjd ca 43 cm.

Bruksslitage och några märken i benställningen,

879656

2021-04-07