Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKONA, rokokostil, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme, behängd med prismor, diameter ca 40 cm, höjd ca 55 cm

Något skev plym, smärre nagg kan förekomma, SAV gartanterar ej funktionen

879670

2021-03-07