Ljuskrona rokokostil
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKONA, rokokostil, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme, behängd med prismor, diameter ca 40 cm, höjd ca 55 cm
Något skev plym, smärre nagg kan förekomma, SAV gartanterar ej funktionen
879670
2021-03-07