Hallmöbel med spegel

Hallmöbel med spegel
Hallmöbel med spegel
Hallmöbel med spegel
Hallmöbel med spegel
Hallmöbel med spegel
Hallmöbel med spegel
Hallmöbel med spegel
Hallmöbel med spegel

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLMÖBEL / SPEGEL, 1900-talets andra hälft, teakfanér, höjd ca 177, 81x31 cm

Slitage, märken, fläckar

879691

2021-02-24