Golvlampa 1900-talets mitt
2021-02-24
879700
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, snurrad kropp i trä, mörkbonad, höjd ca 116 cm
Slitage, skador