Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, ´´Kurva´´ vilstol, 1950-tal, formböjd bok, teakfanér, brännmärkt, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, märken
879709
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här