Yngve Ekström vilstol Kurva

Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, ´´Kurva´´ vilstol, 1950-tal, formböjd bok, teakfanér, brännmärkt, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, märken

879709

2021-02-24