Franco Costa

Franco Costa
Franco Costa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCO COSTA (Född 1934): "Red Spinnaker in Florida", litografi, signerad, numrerad 40/220, bildmått 57x45 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

879712

2021-02-27