Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANCO COSTA (Född 1934): "Red Spinnaker in Florida", litografi, signerad, numrerad 40/220, bildmått 57x45 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
879712
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här