Slaktbänk 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAKTBÄNK, 1900-talets andra hälft, massiv, höjd ca 72, 60x48 cm

Slitage, märken, fläckar

879715

2021-02-24