Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, DUX, stomme i skiktlimmad bok, tygklädsel, brännmärkt, sitthöjd ca 40 cm
Stomme med märken, repor
Klädsel med slitage, fläckar, trasig rem till nackkudde
879721
2021-02-24