Bruno Mathsson fåtölj Pernilla

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, DUX, stomme i skiktlimmad bok, tygklädsel, brännmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Stomme med märken, repor
Klädsel med slitage, fläckar, trasig rem till nackkudde

879721

2021-02-24