Eva Wolgers

Eva Wolgers
Eva Wolgers
Eva Wolgers
Eva Wolgers

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

EVA WOLGERS (Född 1953): Landskap, olja på duk, signerad á tergo och daterad 2000, 28 x 25,5 cm.

Krackelyr.

879726

2021-02-27