Hans Valter Sundberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004) Komposition, signerad, olja på duk, ca 47x61 cm

Lite slak duk

879734

2021-02-24