Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
PAUL WUNDERLICH (1927-2010): "Tete de femme", färglitografi,signerad och numrerad 3735/10000, bildstorlek 38,5 x 28,5 cm.
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.
879737
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här