Paul Wunderlich

Paul Wunderlich
Paul Wunderlich

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

PAUL WUNDERLICH (1927-2010): "Tete de femme", färglitografi,signerad och numrerad 3735/10000, bildstorlek 38,5 x 28,5 cm.

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

879737

2021-02-27