Vjeteslav Kliuchnikov oljemålningar

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Syren i trädgården", signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2018, olja på duk, 60x70 cm

Oramad

879744

2021-02-21