Linneservetter, 10+8 st

Linneservetter, 10+8 st
Linneservetter, 10+8 st
Linneservetter, 10+8 st
Linneservetter, 10+8 st
Linneservetter, 10+8 st
Linneservetter, 10+8 st
Linneservetter, 10+8 st
Linneservetter, 10+8 st
Linneservetter, 10+8 st
Linneservetter, 10+8 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVETTER, 10+8 st, 1900-talets första hälft, linnedamast, 2 olika modeller, monogram SH (Selma Hjorth), ca 60x60 resp 57x57 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Fläckar, småhål samt lagningar kan förekomma

879745

2021-03-02