Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1 par i form av kolonner med korintisk kapitäl, bemålat konstmaterial, höjd ca 81 cm

Lagningar, nagg, slitage

879746

2021-02-24