Bertil Fridhagen sidebord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, sideboards, 2 st, för Bodafors, 1900-talets mitt, fanerade i teak, 2 dörrar, ena skåpet med bakomliggande hyllplan, samt 2 lådor i sarg, brännmärkta, höjd ca 70, 100x45 cm
Smärre slitage, ett skåp utan hyllplan, 2 nycklar medföljer vid utlämningen
879749
2021-02-24