Bertil Fridhagen sidebord

Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord
Bertil Fridhagen sidebord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, sideboards, 2 st, för Bodafors, 1900-talets mitt, fanerade i teak, 2 dörrar, ena skåpet med bakomliggande hyllplan, samt 2 lådor i sarg, brännmärkta, höjd ca 70, 100x45 cm

Smärre slitage, ett skåp utan hyllplan, 2 nycklar medföljer vid utlämningen

879749

2021-02-24