Fåtölj med fotpall Dux 1960-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL, Dux, 1960-tal, troligen Folke Ohlsson, stomme i teak, etikettmärkt Dux undertill, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, stomme med märken

879751

2021-02-24