Svegards Markaryd karmstol från ca 1950-talet

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, Svegards Markaryd, ca 1950-tal, stomme av bok, beklädd med konstläder, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

879765

2021-02-25