Lisa Larson "Advent" Gustavsberg

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LISA LARSON, figuriner, 4 st, Gustavsberg, ur serien "Advent", stjärngosse, tomte, lucia samt tärna, stämplade undertill, originalaskar, höjd ca 10-17 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

879773

2021-02-24