Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LISA LARSON, figuriner, 4 st, Gustavsberg, ur serien "Advent", stjärngosse, tomte, lucia samt tärna, stämplade undertill, originalaskar, höjd ca 10-17 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
879773
2021-02-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner