Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-talets andra hälft, skivor i råglas, höjd ca 59-64, 82x45 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
879774
2021-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner