Golvarmatur

Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur
Golvarmatur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVARMATUR, mässing, 1900-talets mitt, på tassar, höjd inkl. skärm ca 153 cm

Slitage

879776

2021-02-23