Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Sanddynor, signerad F. Kärfve, daterad 47, olja på duk, ca 57x74 cm
Mindre krackeleringar
879777
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här