Oljemålning Fritz Kärfve

Oljemålning Fritz Kärfve
Oljemålning Fritz Kärfve
Oljemålning Fritz Kärfve
Oljemålning Fritz Kärfve
Oljemålning Fritz Kärfve
Oljemålning Fritz Kärfve
Oljemålning Fritz Kärfve
Oljemålning Fritz Kärfve
Oljemålning Fritz Kärfve
Oljemålning Fritz Kärfve

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Sanddynor, signerad F. Kärfve, daterad 47, olja på duk, ca 57x74 cm

Mindre krackeleringar

879777

2021-02-24