Servisdelar Johnson Bros

Servisdelar Johnson Bros
Servisdelar Johnson Bros
Servisdelar Johnson Bros
Servisdelar Johnson Bros
Servisdelar Johnson Bros
Servisdelar Johnson Bros

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNSON BROS, "Fish", servisdelar, 15 st, England, 1900-talets andra hälft, bestående av 6 tallrikar, 1 skål, 1 uppläggningsfat, längder ca 23,5-40,5

Smärre slitage, en tallrik med smärre produktionsfel i glasyren

879797

2021-02-24