Tavla Torsten Renqvist

Tavla Torsten Renqvist
Tavla Torsten Renqvist
Tavla Torsten Renqvist
Tavla Torsten Renqvist
Tavla Torsten Renqvist
Tavla Torsten Renqvist
Tavla Torsten Renqvist
Tavla Torsten Renqvist

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, signerad, daterad samt numrerad, etsning, ca 39x46 cm

879802

2021-02-24